O firmie

O firmie

biuro transportFirma CZMUT powstała w 1985 roku w Toruniu. Początki swojej działalności oparte były tylko na TRANSPORCIE KRAJOWYM.
W roku 1998 do działalności transportowej dołączyła działalność związana ze skupem oraz sprzedażą SUROWCÓW WTÓRNYCH, oraz ich transportem. W chwili obecnej Firma CZMUT, zajmuje się transportem międzynarodowym i skupem surowców wtórnych. Firma posiada własne kontenery oraz transport surowców wtórnych od i do klienta. Posiadamy wyspecjalizowany dział, dzięki czemu oferujemy kompletną obsługę klienta w zakresie obrotu surowcami wtórnymi.

Jeżeli chodzi o transport firma posiada ponad 40 aut ciężarowych z naczepami i przyczepami. 99% transportów jest kierowanych na kraje Rosji, Ukrainy, Białorusi, Rumuni, Turcji. Firma posiada w swej kolekcji tabor marki Volvo fh 12, Daf xf 105, Renault Premium . Wszystkie auta wyposażone są w system GPS, dzięki któremu wiemy gdzie aktualnie znajduje się dane auto. Nasz wyspecjalizowany personel na bieżąco monitoruje pracę kierowców co daje nam pewność dostarczenia ładunku na czas